Survivor 108.Bölüm izle 15 Haziran 2020

15 Haziran 2020
Dizinin Diğer Bölümleri
Survivor 2020 afis
Survivor 2020
Dizinin Sayfasına Git
Bölüm Bilgileri
747 izlenme
15 Haziran 2020
Dizi Özeti

Yorumlar 15 Yorum
 • AnonimMisafir

  Evrim çok bencil ve ketum bir insansın. Islak odunla yaylana yaylana konuşan ağzının orta yerine çarpasım geliyor.
  4  0
 • İmgeMisafir

  nisa o kadar isteksiz ve atış umrunda değilmiş gibi salloyor ki topları orda olup kendine gel naapıyorsun demek istedim çıldırıcam niye havaya sallıyon topları
  2  5
 • DenizMisafir

  Evrim : Birbirini sevmeyip de bu kadar seviyormuş gibi yapan insanlara inanamıyorum. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Evrim kendiyle çelişmeye devam ediyor :):) Adada sülük gibi herkese yapıştı pinpon topu gibi kim yol verdiyse gidip ötekine sokuldu mecburiyetten insanlara sokuldu hep samimiymiş gibi yaptı samimiyetin bayrak taşıyanı.Heryerde birkaç tane vardır illa bundan ben mutsuzum başkası da mutsuz olsun kafasında fesat kibirli tam bir çiyan.
  9  0
 • SedatMisafir

  Şu reklam olayı çok can sıkıcı. Tamam reklam almalısınız ama içerik berbat. Pakistan, Araplar, saçma sapan tarikatların videolarını neden veriliyor. İnsan gibi reklamlar alın!
  11  6
  • adminYönetici

   Reklamların türü sizi neden ilgilendiriyor ? Sonuçta argo cinsellik yada kötü birşey içermiyor. Üstelik hepsini izleyin diyede şart koşmuyoruz. Sadece video öncesinde 5 sn izleyip geçebileceğiniz bir reklam için neden bu kadar isyan ediyorsunuz ? Diğer siteler gibi ordan burdan açılan istenmeyen pencereler yada 7-8 tane illegal bahis reklamları mı alalım istiyorsunuz ?
   14   3
 • eymenMisafir

  Evrim in gitme vakti geldi. çok bile kaldı.
  29  4
 • burakMisafir

  evrim ne kadar iğrenç bir insan ya
  26  2
 • BekirMisafir

  Lutfen eskisi gibi reklam olmasin veya her parta olmasin
  7  2
 • baranMisafir

  evrim ne kadar itici

  Spoiler içeren alan

  Yorumunuzu bu araya yazın  15  0
 • MelikeMisafir

  Emeğinize sağlık
  10  0
 • SedatMisafir

  Diablo evrim, barış hakkında yenildiğim adama bak diyor ama ilk zamanları çok çabuk unuttu adam sakatlık geçirdi bunun üstüne onca haksızlığa uğradı moralmende düştü daha yeni yeni toparlıyor kendini o yüzden birileri kendini bişey sanmasın. Ayrıca kırmızı takımın kazanmasına şaşırdım mı şaşırmadım bekliyordum zaten böyle bir zaferi çünkü bu takımın bir kere bile birbirlerine bağırarak yada hakaret ettiklerini görmedim aksine birbirlerini çok desteklediler inandılar ve kazandılar ama şöyle bakarsak takımlar oluştuğunda mavi takım güçlü önyargısı oluşmuştu fakat güç değil refah önemli refah oldukdan sonra güç kendiliğinden gelir. Mavi takım birbirlerini yemekden oyun kazanamıyor zaten ama kırmızı takım son derece sakin mutlu ve destekleyici bir şekilde zafer üstüne zafer bindiriyor. Ve evrimin yaptığı o topları vurma hareketi zaten onun inancının olmadığını ve en başından yenilgiyi kabul ettiği anlamına geliyor o takımdan bir halt olmaz artık evrim bu zamana kadar şansa bala kaldı bir an önce gitmesi gerek survivordan.
  34  4
  • Avni canMisafir

   evrim son zamanda çok hızlandı ,kalçalarını bayağı eritti,
   berkantla bile kafa kafaya geliyor,
   1   20
   • SedatMisafir

    Allah Allah acaba bizim ekranda farklı evrim, senin ekranda başka bir evrim mi oynuyor her şey ortada görüyoruz. evrimin bir halt becerdiği yok
    5    0